Starostlivosť a prevencia

Ako sa starať o pleť po úspešnej liečbe

Ak vás trápi akné, je ťažké si vôbec predstaviť, aké je to mať čistú pleť. So systému Proactiv+ však tento pocit zažiť môžete. A ak sa konečne akné zbavíte, stane sa niečo zvláštne – úplne zabudnete, že ste niekedy vôbec akné mali.

A myslíme to vážne, aj vy môžete zažiť stav, vďaka ktorému zabudnete na všetko trápenie, ktoré vám akné kedy spôsobilo. Sebavedomie sa vráti akoby lusknutím prsta a pocit šťastia narastie.

Je to však dvojsečná zbraň. Nie je dobré na akné úplne zabudnúť a to najmä preto, že vaša čistá pleť je výsledkom Novaclearu a jeho efektu. Ak náš systém prestanete používať, je pravdepodobné, že sa vám akné vráti. Keďže bežne trvá akné 6 až 7 rokov u priemerného tínedžera a 20 rokov u dospelých žien, ak sa o pleť nebudete starať, akné sa opäť objaví. Síce sa to zrejme nestane za týždeň po tom, čo sa o svoju pleť prestanete starať, no do 4 až 8 týždňov môžete očakávať prvé vyrážky.

Najlepšie, čo môžete urobiť, je teda používať Novaclear dvakrát denne aj po tom, čo sa akné zbavíte. Je to váš najlepší ochranca pred akné, naučte sa teda používať ho tak, ako si umývate každé ráno a každý večer zuby. Benefity, ktoré Novaclear ponúka, za to stoja.

Okrem toho Novaclear ponúka aj riešenie mnohých iných problémov, ktoré idú ruka v ruka s akné. Môžu to byť tmavé škvrny po akné, zvláštne sfarbenie pleti v určitých častiach tváre, suchá pleť, či podráždenie.

V hyddratačnom kréme Novaclear sa napríklad nachádza kyselina kojová, extrakt zo sladkého drievka a koreň moruše, čo sú všetko látky, ktoré pomáhajú so škvrnami po akné či odlišnými tónmi pleti.

Pre boj s vysúšaním a podráždením je v Novaclear zase použitá kyselina hyalurónová, ktorá udržuje pleť hydratovanú a pomáha pri obnove vonkajšej bariéry pokožky. Ďalšie špeciálne ingrediencie ako bisabolol, výťažok z harmančeka, pomáha redukovať začervenanie a podráždenie.

Novaclear rieši oveľa viac, ako len akné. Vašu pleť bude celé roky udržovať žiarivú, čistú a hydratovanú. Pretože si to zaslúžite.