Náš prístup k liečbe akné

Náš prístup je jednoduchý. Dať vám jednoduchú, ľahko nasledovateľnú liečbu obsahujúci všetko, čo pleť potrebuje a žiadne zbytočnosti navyše.

V naších liečebnćh balíčkoch nájdete iba tie najlepšie látky na boj proti akné bez akýchkoľvek zbytočných prísad. Produkty neobsahujú absolútne nič navyše, ani vône, ani farbivá, dokonca ani chemikálie či iné látky, ktoré by potencionálne mohli podráždiť pleť.

Jednoducho len široké spektrum účinných ingrediencií, ktoré sú preukázateľne účinné v snahe o zdravú a krásnu pleť bez akné.

A viete čo je na tom najlepšie?

Náš liečebný balíček vám nepomôže „iba“ vyliečiť akné – vďaka celému radu vitamínov a minerálov nie len lieči, ale aj chráni pleť pred starnutím a vznikom nových kožných problémov v budúcnosti.

Liečebný balíček, kde nájdete všetko

V rámci nášho liečebného balíčka získate naozaj všetko, čo vaša pleť potrebuje – účinné látky na môj proti bielym hlavičkám či čiernym bodkám, látky, ktoré bojujú proti starnutiu pleti, látky, ktoré chránia pleť pred škodlivým UV žiarením, dokonca aj látky, ktoré vyhladzujú jazvy a redukujú začervenanie.

Naša vízia: Viac ako starostlivosť o pleť

Starostlivosť o pleť nie je len o správnych produktoch a krémoch. Krása pleti si vyžaduje viac ako len to. Zdravá pleť súvisí aj s tým, ako sa stravujeme, či cvičíme a ako sami k sebe pristupujeme. Aj preto sa sústredíme nielen na to, aby sme vám ponúkli tie najlepšie produkty, ale aj na to, aby ste u nás našli všetky potrebné informácie nielen pre zdravšiu pleť, ale celkovo pre lepší život!

Náš prístup k zloženiu

Čo sa týka nás a ingrediencií, ktoré v kvalitnej starostlivosti o pleť očakávame, je to veľmi jednoduché. Neberieme nič iné, len to najlepšie!

Každý produkt v našom liečebnom balíčku je postavený na výskumoch, na základe ktorých boli v jednotlivých produktoch použité len tie najúčinnejšie ingrediencie v boji proti kožným problémom.

Prečo by sme sa teda mali spoliehať na recepty starých mám, “zázračné” látky a hokus-pokus metódy, keď nám vedecký výskum poskytuje odpovede, ktoré potrebujeme?

Hokus-pokus pre našu pleť? Ani náhodou!

Áno, rozumieme, že vás akné trápi. A že ste pravdepodobne vyskúšali už celý rad najrôznejších prípravkov, pričom sa zdalo, že nič nefunguje. Možno ste prišli až do štádia, kedy ste to jednoducho vzdali.

V takomto psychickom rozpoložení je jednoduché podľahnúť reklamám, ktoré deklarujú, že práve tá ich zázračná ingrediencia je tým, čo vám doposiaľ chýbalo.

Nebojte sa. Všetci sme to zažili. Aj ja, Filip Kovalčík, zakladateľ akosazbavitakne.sk. Vyskúšal som prakticky všetky bežné aj menej bežné metódy, ktoré sebavedomo hlásili, že ma akné raz a navždy zbavia. Rozumiem, prečo sú tieto sľuby také lákavé.

A možno je tam niekde vonku niečo, čo naozaj funguje lepšie. Možno je odpoveďou červený čaj. Možno je odpoveďou tajomná látka z druhej strany sveta. Možno..

U nás žiadne “možno” nehľadajte

Náš liečebný balíček stavia na faktoch. Nespolieha sa na nič iné, len na vedecký výskum. Výskum, ktorý cez jednoznačne výsledky potvrdí, čo naozaj funguje a zároveň zaručí, že produkt nebude pre vašu pleť škodlivý.

O tom je naša liečba!

Sú to produkty, ktoré používame sami!

Samozrejme, že všetci v našom tíme Novaclear používame. Boli by sme blázni, keby sa spoliehame na niečo iné. Sme si vedomí faktu, že toto je to najlepšie, čo možno v boji proti akné použiť a sú to produkty, ktorým jednoducho veríme.

Žiadne zbytočné vône!

Aj vďaka spomínaným vedeckým výskumom vieme, že voňavé esenciálne oleje v prípravkoch proti akné môžu byť pre pleť škodlivé. Aj preto v našom liečebnom balíčku nenájdete žiadne zbytočné vône, ktoré vaša pleť nepotreubuje.

Žiadne zbytočné farbivá!

To, čo platí pre pridané vône, to platí aj pre farbivá. Tieto farbivá môžu byť pre pleť škodlivé a spôsobiť ďalšie kožné problémy (alergické reakcie, ekzémy, vyrážky).

Aj preto je náš liečebný balíček úplne bez farbív!

Žiadne agresívne chemikálie!

Samozrejme že náš liečebný balíček neobsahuje ani žiadne agresívne chemikálie a iné látky, ktoré môžu našu pleť dráždiť.

Našim cieľom napokon nie je váš problém s akné ešte zhoršiť, práve naopak, chceme vám pomôcť tieto problémy zo života raz a navždy eliminovať.

A keďže vieme, že všetky vône, farbivá, chemikálie a iritanty nie sú pre pleť bezpečné, náš liečebný balíček sme zostavili výhradne z produktov, ktoré okrem účinných látok nič navyše neobsahujú.

Naopak hovoríme “áno”:

Množstvu účinných ingrediencií, ktoré aktívne bojujú proti vášmu akné

A keď hovoríme množstvu, myslíme tým MNOŽSTVU!

Nedá sa povedať, že by v boji proti akné bola účinná len jedna látka. Existujú stovky účinných látok, ktoré majú na pleť úžasný vplyv. Novaclear všetky tieto ingrediencie vzal a skombinoval ich v ideálnom množstve do tej najefektívnejšej a najúčinnejšej možnej liečby.

Dnešku, zajtrajšku a budúcnosti

Náš liečebný balíček samozrejme lieči viditeľné kožné problémy.

No používaním nášho liečebneho balíčku sa v rovnakom čase staráte o pleť aj hĺbkovo. S množstvom obsiahnutých vitamínov a minerálov tak máte istotu, že pleť nielen vyliečite, ale udržíte ju zdravú a čistú dlhodobo.

Boli by sme blázni, keby sme chceli riešiť len problém, ktorý vás trápi DNES. Pretože už zajtra to bude minulosť.

Sústreďujeme sa nielen na dnešok, ale najmä na zajtrajšok, budúci týždeň, ale aj obdobie za 10 rokov.

Aj preto obsahuje Novaclear ingrediencie, ktoré pôsobia pozitívne proti starnutiu pleti, s ktorými je vaša pokožka neustále udržiavaná a optimálne chránená.