Čo môžete očakávať

Akné a vyrážky sú úplne normálna vec a môžu postihnúť každého, nezávisle od veku, pohlavia, etnika, či typu pleti. Akné môže postihnuť skutočne každého a je ľahké prepadnúť pocitom viny, že je to vaša chyba, alebo nebodaj depresii z vášho výzoru, či vyhýbania sa spoločnosti, pretože sa hambíte za to, ako vaša pleť momentálne vyzerá. Preto, ak vás akné postihlo, vedzte, že to nie je vaša chyba a nezúfajte – môžete ho vyliečiť aj vy!

Veríme, že každý si zaslúži pocit spokojnosti so sebou samým, ktorý s čistou pleťou prichádza. A práve preto, aby ste čistú pleť bez akné mohli mať aj vy, sme pre vás pripravili jednoduchý 3 krokový liečebný balíček obsahujúci všetko potrebné pre úplné vyčistenie pokožky, ktorý je navyše vhodný pre všetky typy pleti, pohlavia a vekové skupiny.

Či už ste si náš liečebný balíček objednali, alebo to iba zvažujete, vedzte, že pre dosiahnutie výsledkov je dôležitá konzistentná starostlivosť o pleť – my sme pre vás zostavili liečbu, ktorá funguje. Vy ju už iba musíte pravidelne používať a výsledky sa dostavia.

Ako liečebný balíček Novaclear používať?

V dnešnej uponáhľanej dobe je nemožné očakávať, že budete vašej pleti venovať hodinu denne a používať 10 rôznych prípravkov len preto, aby ste konečne videli nejaké zlepšenie. Správna starostlivosť o pleť má byť jednoduchá a časovo nenáročná.

Práve preto sme pre vás vytvorili náš 3 krokový liečebný balíček Novaclear, obsahujúci všetko, čo vaša pleť potrebuje:

  • Čistiaci gél
  • Liečebný kŕem
  • Hydratačný krém

Produkty obsiahnuté v našom liečebnom balíčku sme starostlivo vybrali a zoradili tak, aby spoločne spolupracovali a vzájomne zvyšovali svoju efektívnosť, čím pomôžu bojovať proti vyrážkam a zabránia vzniku nových, vďka čomu získate čistú a krásnu pleť.

Pri používaní liečebného balíčku Novaclear je dôležité pamätať na to, že pre dosiahnutie výsledkov je dôležitá konzistencia. Sami si všimnete, ako rýchlo sa dostavia pozitívne zmeny, pokiaľ si naším liečebným balíčkom ošetríte pleť každé ráno a večer a nebudete vynehávať jednotlivé kroky. Pravidelné používanie nášho liečebného balíčka je najjednoduchšia cesta, ako zabrániť poškodeniu pokožky a získať krásnu a čistú pleť.

Ako často liečebný balíček používať?

Najjednoduchší spôsob, ako získať slubované výsledky, je konzistencia a dodržanie doporučeného postupu liečby. Pre najlepší efekt doporučujeme čistenie pokožky každé ráno ráno a večer. Pravidelné používanie pomôže udržať vašu pleť čistú a zabráni ako poškodeniu pleti, tak aj návratu nových vyrážok.

Ako to funguje?

3 krokový liečebný balíček Novaclear bol vyvyinutý na základe vedeckých poznatkov a v konzultáciach s odborníkmi, farmaceutmi a dermatológmi.

Všetky zložky, ktoré náš liečebný balíček obsahuje, boli starostlivo vybrané pre ich preukázanú vysokú účinnosť v liečbe akné. Pre dosiahnutie sľubovanyćh výsledkov je však nevyhnutné, aby ste liečebný balíček používali presne podľa doporučeného návodu a nevynechali žiadny krok liečby, či samotné ošetrenie.

  • Čajovníkový olej a extrakt z pískavice, odstránia z vašej pleti mastnoty a nečistoty a pripravia póry na samotnú liečbu.
  • Kyselina salicylová vďaka svojím exfoliačným a keratolitickým účinkom dokáže preniknúť hlboko pod povrch pokožky a vyčistiť ju od všetkých nečistôt, ktoré inak vedú k vznikom vyrážok. Ošetrenie pokožky kyselinou salicylovou zabraňuje blokovaniu pórov a pokožku zanecháva čistú a hebkú. Má tiež silné protizápalové účinky.
  • Organický konopný olej pomôže obnoviť hypolipidárnu vrstvu pokožky a zabraňuje transepidermálnej strate vody (tzv. TEWL).
  • Extrakt z koreňa lišajníka pomáha viazať molekuly vody na epidermis (horná vrstva pokožky).

Kedy uvidím výsledky?

Každý sme iný: Či už ste si prečítali recenzie na stránke, alebo ste sa o našom liečebnom balíčku dozvedeli od kamaráta či kamarátky, určite ste si všimli, že rýchlosť výsledkov nie je vždy rovnaká. Keďže sa totiž naša pleť, ako aj vážnosť nášho akné líši, nemožno očakávať, že sa zlepšenie prejaví rovnako rýchlo. Niektorí zákazníci zbadaju výrazné zlepšenie už prvý týždeň, u iných môže prísť k viditeľnému zlepšeniu o niekoľko týždňov.

Konzistentné používanie je kľúčové: Musíte mať na pamäti, že hoci je naša liečba založená na vedeckých a účinky tohto typu liečby sú klinicky overené, k dosiahnutiu viditeľného zlepšenia stavu pleti ju musíte používať konzistentne podľa návodu. Vynechaním jednotlivých krokov, alebo úplným vypustením liečb zbytočne znižujete efektivitu liečby. Ak nevidíte výsledky prvý týždeň, nezúfajte. Liečba zaberie, treba len vydržať.

Na vyliečenie potrebujete čas a trpezlivosť: Akné nevzniklo zo dňa na deň a zo dňa na deň ani nezmizne. Z toho dôvodu je treba liečebný balíček používať konzistentne, aby ste vaše akné vyliečili a zabránili návratu nových vyrážok. Aj preto radíme byť trpezliví a nevzdať sa len preto, že ste neuvideli viditeľné zlepšenie hneď prvý týždeň. Dosiahnutie výsledkov môže nejaký čas trvať, avšak dobrá správa je, že až 80% zákazníkov si viditeľné zlepšenie všimlo najneskôr o mesiac, v niektorých prípadoch dokonca oveľa skôr.

Vyhádzanie sa počas prvých pár týždňov liečby je normálne: Ak ste si všimli, že sa vám počas prvého mesiaca používania liečebného balíčku spravili nové vyrážky, nebojte sa. Je to úplne normálne a čo je dôležitejšie, je to krátokodobá záležitosť a súčasť procesu liečby. Nezľaknite sa a konzistentne používajte liečebný balíček aj naďalej. Tieto nové vyrážky zakrátko odídu a najneskôr do dvoch mesicov sa prestanete vyhadzovať úplne.

Čistá pleť je na dosah

Objednajte si liečebný balíček Novaclear a získajte dokonalú pleť, akú si zaslúžite

Čistá pleť je na dosah

Objednajte si liečebný balíček Novaclear a získajte dokonalú pleť, akú si zaslúžite

Doprava zdarma ku každej objednávke

60-dňová garancia spokojnosti

Vyrobené v Európe (zoznam ingrediencií)

Darček zdarma ku každej objednávke nad 50€