Ako liečiť akné

Liečba akné, ktorá funguje

Akné je komplikovaný stav kože, no jeho liečba byť komplikovaná nemusí. Preto sme vytvorili jednoduchý systém, ktorý je ľahké dodržiavať. Novaclear je 3 krokový liečebný systém, ktorý sa aplikuje na celú tvár, nielen na postihnuté miesta. Jeho pravidelné používanie je základom preto, aby ste zabránili tvorbe nového akné. Tajomstvo Novaclearu spočíva v tom, že efektívne zbavuje pleť postihnutú ľahkou až stredne ťažkou formou akné všetkých problémov, ktoré akné spôsobujú – odopcháva póry, útočí na škodlivé baktérie a pomáha minimalizovať podráženie. Novaclear teda funguje nielen ako prevencia proti vzniku akné, ale dokáže aj existujúce akné efektívne liečiť.

Aby sme dosiahli ten najlepší efekt, využili sme tie najlepšie dostupné ingrediencie. Novaclear obsahuje tri overené účinné átky na boj proti akné: Kyselinu salicylovú, čajovníkový plej a síru.

Vďaka technológii QuSomes® preniká kyselina salicylová priamo do póru, kde sa nachádzajú nahromadené baktérie. Keďže kyselina salicylová môže spôsobovať na pokožke podráždenie a baktérie sa navyše na pokožke nenachádzajú až v takom množstve, je dôležité, aby sa dostal do hĺbky. Kyselina salicylová efektívne bojuje s čiernymi bodkami, bielymi hlavičkami a upchatými pórmi tým, že odlupuje odumreté kožné bunky. Síra redukuje začervenanie a podráždenie. Každý krok stavia na kroku predtým. Celý systém je logický, premyslený, v presnom podradí a čo je hlavné – funguje.

Krok č.1: Čistenie pleti – Novaclear čistiaci gél

Prvým krokom je aplikácia Novaclear čistiaceho gélu. Tento produkt pleť čistí, odstraňuje z nej odumreté bunky a tonizuje ju. Všetky zvyšky baktérií, mejkapu, olejov, odumretých buniek a nečistôt sú z pleti odstránené, vďaka čomu zostáva pokožka jemná a hladká.

Krok č.2: Liečba pleti – Novaclear liečebný krém

Tento produkt útočí na akné-spôsobujúce baktérie priamo v póre.

Krok č.3: Ošetrenie pleti – Novaclear hydratačný krém

V treťom kroku aplikujeme Novaclear hydratačný krém, čo je formula, torá pleť vyžiuje, hydratuje, upokojuje a rozjasňuje.