Acne intensive formula

Akné trápi veľkú časť populácie, najčastejšie mladých ľudí počas dospievania, ale aj v dospelosti. S týmto kožným problémom sa bojuje pomerne zložito a dlhodobo, najčastejšie rôznymi druhmi pleťových vôd a krémov. My sme sa dnes pozreli na set týchto dvoch prostriedkov, ktorý sa nazýva Acne Intensive Formula.

Na rôzne produkty, ktoré pomáhajú pri dermatologických problémoch, sú viaceré recenzie, ktoré možno nájsť na internete. My ale vychádzame z našej skúsenosti, takže to, či tento produkt naozaj pomáha na uhry a vyrážky, máme overené z praxe. Na internete existuje tiež nejedna online diskusia alebo fórum, kde sa ľudia pýtajú tak na účinnosť, ako aj na zloženie tohto prípravku. Na všetky najdôležitejšie otázky odpovieme práve teraz.

[optin-monster-shortcode id=“qzbgtwew0akayusilwba“]

Čo je Acne Intensive Formula set?

Ide o kombináciu pleťovej vody a krému, ktoré majú prírodné zloženie a ich cieľom je pomôcť riešiť akné, či už u detí, počas dospievania, alebo aj u dospelých ľudí. Originálne zloženie a receptúra uznávaného odborníka Prof. Dr. M. Milojevica sa ukazujú ako veľmi účinné v boji proti tomuto kožnému problému.

Vzhľadom na to, že akné je ochorenie mazových žliaz, môže mať táto nepríjemná kožná choroba viacero príčin, ktoré spôsobia poruchy činnosti týchto žliaz. V každom prípade je ale výsledkom výskyt vyrážok alebo uhrov na pokožke, ktoré môžu byť zapálené, čo spôsobuje tak kozmetické, ako aj zdravotné problémy pokožky. Vďaka zloženiu Acne Intensive Formula dochádza k pôsobeniu či už na nadmernú produkciu mazu, ale aj k pôsobeniu proti vzniku zápalov, takže bez ohľadu na príčinu vzniku, prostriedok si vie poradiť veľmi účinne s vyvolávajúcimi faktormi.

Zloženie prípravku a funkcie

Keďže set Acne Intensive Formula tvoria pleťová vody a krém, každý z týchto prostriedkov má mierne odlišné zloženie, keďže má aj inú funkciu v rámci boja proti akné.

Pleťová voda:

 • Tonikum obsahuje viaceré látky, napríklad glycerol, aethanol, thymol alebo sodum laurylsulfate
 • Cieľom pleťovej vody je očista povrchu pokožky a čistenie vrchných vrstiev
 • Vďaka pravidelnej aplikácie pleťovej vody sú vývody mazových žliaz čisté, otvorené a dochádza aj k preventívnemu pôsobeniu proti vzniku bakteriálnej mikroflóry

Krém:

 • Krém obsahuje prírodné zložky alfa-hydroxy a beta-hydroxy kyselín
 • Vďaka krému dochádza jednak ku kontrole nadmernej produkcie kožného mazu, ale tiež aj ku kontrole jeho vylučovania
 • V rámci prevencie je dôležité, že krém má aj antiseptické účinky, čo znamená, že jednak na pokožke, ale aj vo vnútri a vývodoch mazových žliaz, pôsobí proti vzniku bakteriálnych ložísk a predchádza sa tak vzniku zápalu

Aká je jeho cena a kde sa dá kúpiť a objednať

Ance Intensive Formula set je možné kúpiť v lekárni klasickej, čiže kamennej, ale aj v internetovej. Samozrejme, pohodlnejšie a aj výhodnejšie to je priamo online cez internet, pretože stačí len vyplniť adresu doručenia, prostriedok objednať a počkať pár dní, kým príde balíček.

V niektorých prípadoch nie je ani výnimkou, ak máte objednávku doma už do 24 hodín. Predaj týchto dvoch prostriedkov je spolu a to ako krém s hmotnosťou 20 g a tonic, čiže pleťová voda, s objemom 200 ml. Cena za takýto set sa pohybuje obvykle od 30 do 40 €, záleží aj od toho, či natrafíte na výhodnú akciu.

Použitie Acne Intensive Formula

Tento prípravok novej generácie sa používa na odstránenie detského akné, adolescentného akné a tiež akné u dospelých. Jeho využitie je pri viacerých druhov a príčinách vzniku akné, napríklad pri akné vyvolanom nadmerným používaním kozmetiky, liekov, pri predmenštruačnom akné, profesionálnom, steroidnom ale aj akné spôsobenom mechanickými faktormi.

Prvé viditeľné výsledky boli u viacerých užívateľov zaznamenané už po 7 dňoch, najúčinnejší efekt a výsledok sa dostavuje zvyčajne do 4 týždňov. Pleťová voda sa používa ráno a večer, najlepšie nanášaním na pokožku prostredníctvom tampónu. Krém sa používa raz denne a to večer po pleťovej vode, kedy sa jemne votrie do pokožky končekmi prstov. Liečba trvá najčastejšie mesiac, pri ťažkých formách ale môže byť potrebné užívanie niekedy aj 2 alebo až 3 mesiace.

Na záver – zhodnotenie a výsledok:

 • Prípravok Acne Intensive Formula Dr. Milojevica má prírodné zloženie, neobsahuje hormóny a bol podrobený skúškam a schválený v Inštitúte zdravia Spojeného Kráľovstva
 • Je účinný na väčšinu bežných kožných akné, pri obzvlášť ťažkých formách sa ale nemôže používať ako jediný spôsob na riešenie akné
 • Nežiaduce efekty dlhodobo nie sú známe, naopak, niekedy sa stalo, že po užívaní vymizli z pokožky napríklad mierne pigmentové škvrny
 • Základom je dodržiavať návod na použitie a nezabúdať na pravidelné užívanie podľa predpísaného dávkovania
 • Na bežné akné nám tento set pomohol a môžeme ho odporučiť ako jeden z najúčinnejších prostriedkov, aké sme mali možnosť vyskúšať