3-krokový liečebný balíček

V 3-krokovom liečebnom balíčku Novaclear nájdete všetko potrebné pre úplné vyliečenie vášho akné. Vďaka zloženiu z tých najúčinnejších dostupných prísad, ako kyselina salicylová či extrakt z sladkého drievka, hĺbkovo vyčistí nečistoty, odupchá zanesené póry, odstráni zápal či baktérie a zanechá krásnu a žiarivú pleť.

Cena: 24.99€ 42.85€


Odstráni akné
Neprinesie “iba” zlepšenie. Vďaka kyseline salicylovej vašu pleť vyčistí naozaj.


Zaberá rýchlo
80 % zákazníkov badá viditeľné zlepšenie už v priebehu prvých 7 dní


Pokožku nedráždi
Bez dráždivých prísad a s vyrovnaným pH 5,5 je vhodný aj pre citlivú pleť


Neupcháva póry
Je nekomedogénny, čím zabraňuje opätovnému vzniku vyrážok

Ako táto liečba akné funguje?

Novaclear je unikátny systém starostlivosti o pleť, ktorý lieči akné, zabraňuje vzniku vyrážok a prinavráti vašu pokožku späť do pôvodnej, zdravej rovnováhy.

Novaclear liečebný balíček je jedinečný 3-krokový systém obsahujúci všetko potrebné k úplnemu vyčisteniu pleti od akné. Väčšina prípravkov na slovenskom trhu ponúka iba čiastkovú liečbu akné. Náš 3-krokový liečebný balíček však vďaka obsahu všetkých potrebných prípravkov a účinných látok úplne vyčistí upchaté póry, zabije baktérie spôsobujúce akné, obnoví zdravú rovnováhu kožného mazu a zrýchli hojenie lézií akné a začervenanie kože. Výsledkom je čistá a žiarivá pleť, akú si zaslúžite.

„Liečebný balíček Novaclear obsahuje zmes efektívnych účinných látok schopných zničiť baktérie, vyliečiť zápal a upokojiť podráždenú pleť, čím vašu pokožku prinavráti späť do pôvodnej, zdravej rovnováhy. Pridaná kyselina salicylová je jednou z najefektívnejších a najúčinnejších látok na liečbu akné. Vďaka silným exfoliačným účinkom preniká hlboko pod povrch pokožky, kde zabije baktérie akné, vylieči zápal a hĺbkovo vyčistí póry od mastnoty a nečistoty.“

Na to, aby ste sa vášho akné zbavili, vám stačí nasledovať 3 jednoduché kroky

1. krok: Vyčistenie pokožky | Ráno a večer

Čistiaci gél Novaclear z vašej pokožky odstráni mastntoy a nečistoty a pripraví pleť na samotnú, hĺbkovú liečbu pórov.

 • Čistiaci gél si naneste na prsty (odporúčané množstvo: 1 až 2 stlačenia pumpičky)
 • Krúživým pohybom si čistiaci gél rozotrite rovnomerne po povrchu pokožky (odporúčaná doba: 1 až 2 minúty)
 • Po skončení čistenia si pleť opláchnite teplou vodou a čistiacu emulziu si zmyte z tváre
 • Tvár si jemne osušte uterákom a nechajte vyschnúť. Pleť si nedrhnite – zbytočne by ste riskovali podráždenie

V druhom kroku je čas na samotnú hĺbkovu liečbu akné pomocou liečebného gélu Novaclear Cream s obsahom 2 % kyseliny salicylovej. Tá vďaka svojím exofiličným a protizápalovým účinkom hĺbkovo vyčistí vaše póry od všetkých zápalov a nečistôt.

 • Liečivý gél si naneste na prsty (odporúčané množstvo: 1 veľká kvapka)
 • Krúživým pohybom si liečivý gél rovnomerne rozotrite po povrchu pokožky
 • Počkajte 5 až 15 minút, aby sa vaša pokožka vysušila a liečivý gél sa plne absorboval
 • Pleť si neumývajte a prejdite k tretiemu kroku

2. krok: Liečba | Ráno a večer

V druhom kroku je čas na samotnú hĺbkovu liečbu akné pomocou liečebného gélu Novaclear Cream s obsahom 2 % kyseliny salicylovej. Tá vďaka svojím exofiličným a protizápalovým účinkom hĺbkovo vyčistí vaše póry od všetkých zápalov a nečistôt.

 • Liečivý gél si naneste na prsty (odporúčané množstvo: 1 veľká kvapka)
 • Krúživým pohybom si liečivý gél rovnomerne rozotrite po povrchu pokožky
 • Počkajte 5 až 15 minút, aby sa vaša pokožka vysušila a liečivý gél sa plne absorboval
 • Pleť si neumývajte a prejdite k tretiemu kroku

3. krok: Hydratácia | Ráno a večer

V poslednom kroku sa zameriame na prevenciu vysušenia pokožky pomocou hydratačného krému Novaclear Moisturizer s obsahom organického konopného oleja a extraktu z sladkého drievka.

 • Hydratačný krém si naneste na prsty (nešetrite, použite rovnaké/väčšie množstvo ako v prvom kroku)
 • Krúživým pohybom si hydratačný krém rozotrite po povrchu pokožky
 • Hydratačný krém nechajte vyschnúť a vstrebať, pleť po ošetrení neumývajte
 • Pokiaľ sa chystáte na slnko, nezabudnite si pleť ošetriť opaľovacím krémom s faktorom 15 alebo vyšším

Čo môžete očakávať?

Takto vyzerá typická skúsenosť s naším liečebným plánom.

 • Vaša pleť si navyká na náš liečebný balíček
 • Je možné, že krátkodobo pocítite vedľajšie účinky ako suchá pleť alebo ľahké podráždenie (nebojte sa, je to normálne a rýchlo to pominie)

Rada od expertov: Ako pri každej inej liečbe akné, nezabudnite si chrániť vašu pleť opaľovacím krémom s faktorom 15 alebo viac.

 • 80% zákaznikov uvidí pozitívne zmeny už v priebehu prvých dvoch týždňov (áno, tak rýchlo)
 • Pleť sa vyhladzuje, póry sa zmenšujú
 • Ešte stále vás môže trápiť suchá pleť, keďže proces obnovy rovnováhy pokožky ešte stále prebieha. Nezabúdajte, je to normálne. Držte sa liečebného plánu!
 • Kvalita pokožky sa viditeľne zlepšila. Niektoré lézie akné zmizli úplne, iné sa viditeľne zlepšujú
 • Podráždenie a suchá pleť sa stávajú minulosťou, vaše telo si navyká na novú liečbu
 • Môžete si všimnúť začervenanie na miestach, kde ste mali akné. Nebojte sa. Je to normálne. Čoskoro to pominie
 • Liečba sa stáva rutinnou záležitosťou. Zvykli ste si na ňu a viditeľné zmeny k lepšiemu vás motivujú pokračovať. Gratulujeme!
 • Máte za sebou mesiac liečby a výsledky sú zjavné
 • Vaša pleť je hebká a hydratovaná. Staré akné je preč, nové vyrážky nevznikajú
 • Na pleti môžete stále pozorovať začervenanie po akné. Nebojte sa, čoskoro to odíde
 • Vaša pleť je na pohľad zdravá, hydratovaná a mäkká na dotyk
 • Začervenanie po akné sa stáva minulosťou
 • Stále sa môže zjaviť nejaká ta vyrážka, ale ak aj, zvykne byť malá a pominie rýchlo
 • Vyrážky sú nadobro preč a vy sa toho nemôžete nabažiť
 • Začervenanie a fľaky po akné sa vám stracaju pred očami
 • Gratulujeme! Liečba skončila, prišiel čas na priebežnú starostlivosť a prevenciu

Rada od expertov: To, že sa vaša pokožka vyčistila neznamená, že by ste mali s liečbou prestať. Je dôležité, aby ste vo vašej novej rutine pokračovali, aby ste sa z vašej čistej pleti mohli tešiť aj naďalej.

Často kladené otázky

Ako dlho mi vydrží jedna liečebná sada?
Jedna liečebná sada vám pri používaní doporučeného množstva 2x denne vydrží na 30-40 dní liečby.
Prečo používať práve Vašu liečbu?
Pretože náš liečebný systém nepomáha iba liečiť lézie akné, ale prináša skutočne efektívnu prevenciu. Pokiaľ budete čakať, kým sa vám zjavja vyrážky, aby ste ich začali liečiť, nikam sa neposuniete. Možno sa zbavíte začervenania, ak sa vám už vyrážka vyhodila, ale póry sa vám budú aj naďalej upchávať a vy sa budete znova a znova vyhadzovať. Nijak ste sa totiž nezamerali na samotné procesy, ktoré sa dejú pod povrchom vašej pleti a spôsobujú, že sa vyhadzujete. My ale vieme, že iba čistiť pleť nestačí. Rovnako nestačí nárazová liečba vyrážok, ktoré sa vám vyhodili. Náš liečebný systém sa preto postará o všetko… Náš 3 krokový liečebný systém Novaclear využíva kombináciu 3 rôznych typov pleťovej kozmetiky, čím znásobuje ich účinnosť, vylieči lézie akné a zabráni vzniku nových. Vaše póry vďaka nášmu systému ostanú čisté a chránené pred návratom nečistoty, mastnoty, baktérií či zápalu a vy si tak môžete užívať perfektnú pleť natrvalo.
Aké účinné látky obsahujú jednotlivé produkty?
Novaclear Cleaner 150ml Hlavná zložka: Čajovníkový olej, allantoin, pantenol, extrakt z pískavice Ostatné zložky: Voda, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide DEA, sodium chloride, PEG-40 hydrogenated castor oil, trigonella foenum-graecum seed extract, melaleuca alternifolia leaf oil, propylene glycol, citric acid, PEG-14 dimethicone, PEG-150 distearate, parfum, methylisothiazolinone, citral, benzyl salicylate, citronellol Novaclear Cream 40ml Hlavná zložka: Kyselina salicylová 2%, Skvalén, Inflacin Ostatné zložky: Voda, propylene glycol, glycereth-26, cetearyl alcohol, PEG-12 glyceryl distearate, butylene glycol, caprylic/capric triglyceride, cyclopentasiloxane, methyl gluceth-20, PEG-100 stearate, glyceryl stearate, dimethicone, triethanolamine, xantan gum, magnesium aluminum sillicate, disodium EDTA, PEG-23 glyceryl distearate, phenoxyethanol, ethylhexyglicerin Novaclear Moisturizer 200ml Hlavná zložka: Konopný olej, extrakt z koreňa lišajníka Ostatné zložky: Voda, paraffinum liquidum, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, glycerin, cannabis sativa seed oil, laureth-9, propylene glycol, ceteareth-20, glycyrrhiza glabra rhizome/root extract, allantoin, caprylyl glycol, sodium hydroxide, carbomer, lactic acid, disodium EDTA, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin
Mám sa báť vedľajších účinkov?
Vďaka zloženiu z prírodných prísad a vyrovnanému pH 5,5 je čistiaci gél a hydratačný krém bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. V prípade samozného používania liečebného krému s obsahom kyseliny salicylovej je možný vedľajší účinok vysušovanie pleti. Pri dodržaní návodu na použitie – záverečnom ošetrení pleti hydratačným krémom, ktorý je súčasťou sady, tento vedľajší efekt 100% eliminujete.
Môžem používať aj iné produkty?
Môžete, ale z naších skúsenosti to nie je nutné. 3 krokový liečebný systém obsahuje všetko potrebné pre vyčistenie pleti od akné. Žiadne ďalšie produkty navyše používať nepotrebujete.
Funguje liečebná sada aj pre ženy a dospelých?
Medzi liečbou akné v puberte a akné v dospelosti nie je rozdiel. Liečebná sada je vhodná pre pubertiakov i dospelých. Kyselina salicylová pomáha aj v prípade liečby hormonálneho akné, vďaka čomu je vhodná aj pre ženy s hormonálnym akné.
Kedy uvidím výsledky?
Rýchlosť výsledkov sa líši, avšak viditeľné zlepšenie stavu pokožky by ste mali vidieť najneskôr o 6 až 8 týždňov od začiatku liečby.
Ako môžem zaplatiť za objednávku?
Zaplatiť môžete vašou platobnou kartou, bankovým prevodom, paypalom a na dobierku.
Ako rýchlo mi dorazí objednávka?
Objednávky doručované slovenskou poštou odosielame vždy o 12:00. Objednávky prijaté pred 11:00 tak zvyčajne dorazia už nasledujúci pracovný deň. Objednávky prijaté po 11:00 obdržíte do 2 pracovných dní. Objednávky doručované kuriérom prijaté do 13:30 sú expedované nasledujúci pracovný deň a dorazí vám za 2 pracovné dni od dňa prijatej objednávky. Objednávky prijaté po 13:30 kuriér vyzdvyhuje o deň neskôr a dorazí vám za 3 pracovné dni.

Skutočne to funguje!

„Spočiatku som bol skeptický, či to bude naozaj fungovať, no dal som vám šancu a už po týždni som bol ohromený, ako veľmi sa mi pleť zlepšila. Novaclear stál za každý cent a nemám v pláne používať na svoju pleť čokolvek iné.

Dávno som nemal tak čistú pleť!

“Používam Novaclear už tretí mesiac a je to to najlepšie, čo som kedy na svoju pleť vyskúšal. Akné zmizlo, moja pleť je hladká a čistá. Jednoznačne stálo za to. Konečne jednoduchá a jasná liečba, ktorá funguje.“

Ste super!

„Novaclear je asi najlepší produkt, aký som kedy vyskúšala. Moja pleť je jemná, hladká a akné je fuč. Len zo zaujímavosti som sa pozrela, či podobné zloženie nedostanem inde a ak nechcem platiť raz toľko, nie. Žasnem <3”

3-krokový liečebný balíček

V 3-krokovom liečebnom balíčku Novaclear nájdete všetko potrebné pre úplné vyliečenie vášho akné. Vďaka zloženiu z tých najúčinnejších dostupných prísad, ako kyselina salicylová či extrakt z sladkého drievka, hĺbkovo vyčistí nečistoty, odupchá zanesené póry, odstráni zápal či baktérie a zanechá krásnu a žiarivú pleť.

Cena: 24.99€ 42.85€

Doprava zdarma ku každej objednávke

60-dňová garancia spokojnosti

Vyrobené v Európe (zoznam ingrediencií)

Darček zdarma ku každej objednávke nad 50€